Bluetooth Handsfree N8
  • Bluetooth Handsfree N8

Bluetooth Handsfree N8

Bluetooth Handsfree N8

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Bluetooth Handsfree(kur flet ne telefon nuk ka nevoj ta mbash telefonin ne vesh pasi audio përhapet te bokset e makinës do të thotë bisedë telefonike shumë komode )
Suporton karikim per telefon
LCD Bluetooth
Trasmetues FM
Suporton USB
Suporton MP3, WMA format muzike.
Suporton kart
ë memorje


n8bluetooth
5 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: