M6 Kufje me Bluetooth
  • M6 Kufje me Bluetooth
  • M6 Kufje me Bluetooth

M6 Kufje me Bluetooth

M6 Kufje me Bluetooth
Komunikimi: Wireless
Koha e karikimit: 1 ~ 2 orë

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 300 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Për Apple iPhone, HTC, Blackberry, Sony Ericsson Universal, Nextel, Nokia, Motorola,r Samsung, LG
Lloji: Kufje Bluetooth
Komunikimi: Wireless
Koha e karikimit: 1 ~ 2 orë
Biseda / koha muzikore: 3-4 orë
Versioni i Bluetooth: V4.2
Kufje shumë të rehatshme ëer cdo pjesë të ditës dhe shumë praktike.
Janë praktike për tu përdorur kur bëni sporte, palestër, ecje sepse nuk kanë me ato kallot e ngatrrueshme që shpeshherë kthehen të bezdisshme për ju.

kufjem6
4 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: