M6 Kufje me Bluetooth
  • M6 Kufje me Bluetooth

M6 Kufje me Bluetooth

Kurseni 1 000 Lekë

M6 Kufje me Bluetooth

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
1 300 Lekë
2 300 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Për Apple iPhone, HTC, Blackberry, Sony Ericsson Universal, Nextel, Nokia, Motorola,r Samsung, LG
Lloji: Kufje Bluetooth
Komunikimi: Wireless
Koha e tarifimit: 1 ~ 2 orë
Biseda / koha muzikore: 3-4 orë
Versioni i Bluetooth: V4.2

kufjem6
4 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

53 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: