Aux me bluetooth
  • Aux me bluetooth
  • Aux me bluetooth
  • Aux me bluetooth

Aux me bluetooth

Aux me bluetooth

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
1 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:

Specifikim:
Markë: Bluetooth për makinën
Inteface: Dc 3.5mm
Furnizimi me energji të jashtme: Pa furnizim me energji të jashtme
Shkalla e transmetimit: Njëzet e katër
Rrezja efektive e punës: 10
Standardi Bluetooth: V3.0 + edr
Frekuenca e punës: 2.4
Gjuha: Anglisht 

aux
4 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

49 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: