Ndenjese per makine Aziamor X2 ngjyre e kuqe
  • Ndenjese per makine Aziamor X2 ngjyre e kuqe

Aziamor X2 Ndenjese per makine ngjyre e kuqe

Ndenjese per makine Aziamor X2 ngjyre e kuqe
Aziamor X2 eshte nje ndenjese per femije ne makine qe mund te perdoret per femije qe peshojne mbi 9 kg.
Mosha e përdorimit: 9-36 kg/grupi 1,2,3

9 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ndenjese per makine Aziamor X2 ngjyre e kuqe
Aziamor X2 është një ndenjëse për fëmijë në makinë që mund të përdoret për fëmijë që peshojnë mbi 9 kg.
Disponon rripa të sigurimit dhe përshtatës.
Mosha e përdorimit: 9-36 kg/grupi 1,2,3

AZ03-ROS
1 Artikulli

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: