Set Karroce CAM Dinamyc Premium
  • Set Karroce CAM Dinamyc Premium
  • Set Karroce CAM Dinamyc Premium
  • Set Karroce CAM Dinamyc Premium
  • Set Karroce CAM Dinamyc Premium
  • Set Karroce CAM Dinamyc Premium
  • Set Karroce CAM Dinamyc Premium

CAM Dinamyc Premium Set Karroce

Set Karroce CAM Dinamyc Premium
Ky set perfshin: koshin i miratuar për transport në makinë (0-10 kg), shumë i gjerë ,karrocen me ndenjesen e kthyeshme dhe me strukturë alumini , seggiolino per transport ne makine me mbrojtje ansore dhe canten per aksesoret qe ti merni kudo me vete.Kjo cante i vjen shume ne ndihme nenave.
Mbulesat mund të lahen në 30°.
Një karrocë multifunksionale dhe fantastike për bebat tuaj.

99 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Seti:
1) kosh
2) karrocë
3) seggiolino
4) çantë
SET Karroce Dinamico Premium përmban 3 pjesë kryesore në setin e saj:
Kosh: i miratuar për transport në makinë (0-10 kg), shumë i gjerë, i pajisur me sistemin e shpejtë / lirimit Quicky System, me dorezë , mbështetësja e shpinës e rregullueshme me 3 pozicione, dyshek, përzierje e lëkurës së çmuar ‘faux’ dhe pëlhurave prej kamoshi, tenda dhe mbulesa që hapen dhe të dyja janë të pajisur me një rrjet mushkonjash, mbulesa e kthyeshme (njëra anë është në lëkurë faux dhe tjetra në pëlhurë kamoshi),e mbuluar plotësisht, bazë e lakuar me ajrosje, çantë.
Karrocë: me strukturë alumini me një efekt të veçantë “grafiti, me ndenjëse të kthyeshme (me fytyrë nga prindi 0-12 muaj dhe me fytyrë përpara 12-36 muaj) falë mekanizmit të sistemit Via Via reverse,dorezë e rregullueshme e veshur me lëkurë të qepur me dorë. E thjeshte për të hequr rrotat, rrotat e para të kthyeshme 360 gradë, me sistem të lirimit dhe ndalimit, rrotat janë të fryeshme me ajër dhe të thjeshta të hiqen, mbështësja e këmbëve e rregullueshme, pedale frenimi, armotizim, mbështetësja e shpinë e rregullueshme në 4 pozicione, rripa të sigurisë, tendë e zgjerueshme, mushama shiu, shportë e bollshme për blerje me sistem praktik të hapjes. Mbyllje kompakte si libër.
Seggiolino: përputhet me standartet ECE R44/04 për grupin 0+ (0-13 kg) me mbrojtje anësore, mbushje që përshtatet me shpinën dhe i jep asaj mbëeshtetjen e nevojshme, tendë shumë-pozicionale, mbrojtëse me mbushje të butë dhe rrip, guidë për rregullimin e rripit, bazë e lakuar me tapa gome. Vendoset në sedilje në pozicioni përpara duke përdorur rripin e sigurisë së makinës. Mbulesat mund të lahen në 30°.
Një karrocë multifunksionale dhe fantastike për bebat tuaj.

ART.894 COL.758
2 Artikuj

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: