Set Karroce CAM Comby Tris
  • Set Karroce CAM Comby Tris
  • Set Karroce CAM Comby Tris
  • Set Karroce CAM Comby Tris

Set Karroce CAM Comby Tris

Kurseni 6 500 Lekë

Set Karroce CAM Comby Tris

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
42 000 Lekë
48 500 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

Pesha: 18,9 Kg
Dimensioni i produktit: 55,5 x 92 x 120 cm
Prodhuar në Itali, një sistem i patentuar dhe multifunksional
Mosha e përdorimit: 0-36 muaj
Materialet krejtësisht jo toksike
Praktike dhe e komode, e gjerë dhe e paisur me një dyshek të rehatshme.
Fundi i ventiluar dhe mekanizëm praktik.

ART.784015 COL.628
1 Artikulli

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

37 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: