Usb Mp3 per Makine
  • Usb Mp3 per Makine
  • Usb Mp3 per Makine
  • Usb Mp3 per Makine
  • Usb Mp3 per Makine

Usb Mp3 per makine

Usb Mp3 per Makine

  • Produkte Cilësore Produkte Cilësore
  • Transport i shpejtë brenda 48 Orëve Transport i shpejtë brenda 48 Orëve
  • Paguaj CASH dhe Paypal Paguaj CASH dhe Paypal
2 000 Lekë
pa TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:

Usb Mp3 per Makinë
Tensioni: 5V
Pesha e artikullit: 100g
Lloji i materialit: ABS
Funksioni 1: Bluetooth Car Kit
Funksioni 2: Ngarkesa e dyfishtë e USB
Funksioni 3: Radio transmetues FM
Suporton kartën TF / Micro SD, disk U

aksesore4
2 Artikuj

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

31 Shikime

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: