Fener mjegulle i majte
  • Fener mjegulle i majte

Fener mjegulle i majte per MERCEDES A/C/CLC/CLK/CLS/GL/ML/R/SL CLASS

Fener mjegulle i majte per MERCEDES A/C/CLC/CLK/CLS/GL/ML/R/SL CLASS
Pozicioni i montimit: majtas
Lloji i llambës:
Lloji i Regjistrimit: E-type checked

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Fener mjegulle i majte per MERCEDES A/C/CLC/CLK/CLS/GL/ML/R/SL CLASS
Pozicioni i montimit: majtas
Lloji i llambës:
Lloji i Regjistrimit: E-type checked

ME0414414
2 Artikuj
2018-11-26

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: