Fener i djathte H7+H7 elektrik per W211 EVO
  • Fener i djathte H7+H7 elektrik per W211 EVO

Fener i djathte H7+H7 elektrik per W211 EVO

Fener i djathte H7+H7 elektrik per W211 EVO
Pozicioni i montimit: djathtas
Lloji i llambes: H7 / H7
Pesha [kg]: 2,9

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
12 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Fener i djathte H7+H7 elektrik per W211 EVO
Pozicioni i montimit: djathtas
Lloji i llambës: H7 / H7
Pesha [kg]: 2,9

ME0414903
1 Artikulli
2018-11-26

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: