Gril Qendrore per FORD FOCUS 2005-2007
  • Gril Qendrore per FORD FOCUS 2005-2007

Gril qendrore per FORD FOCUS 2005-2007

Gril qendrore per FORD FOCUS 2005-2007
Pozicioni i montimit: para, ne qender
Pesha [kg]: 0,8
Seksioni: Seksioni qendror

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 500 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Gril qendrore per FORD FOCUS 2005-2007
Pozicioni i montimit: para, ne qender
Pesha [kg]: 0,8
Seksioni: Seksioni qendror

ME0412120
1 Artikulli
2018-11-26

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: