Mbajtese radiatori per FORD FOCUS 2005-2007
  • Mbajtese radiatori per FORD FOCUS 2005-2007

Mbajtese radiatori per FORD FOCUS 2005-2007

Mbajtese radiatori per FORD FOCUS 2005-2007
Pozicioni i montimit: brenda
Seksioni: Seksioni i siperm
Lloji i panelit: Seksioni i plote i trupit
Pesha [kg]: 3,36

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
11 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mbajtese radiatori per FORD FOCUS 2005-2007
Pozicioni i montimit: brenda
Seksioni: Seksioni i siperm
Lloji i panelit: Seksioni i plote i trupit
Pesha [kg]: 3,36

FD4263210
1 Artikulli
2018-11-26

Tirana: Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethinat e Tiranës:              Transporti kushton 240 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 2-3 ditëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 340 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 3-4 ditëve.
Kosova: Transporti kushton 6 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: