Na ndiqni në Facebook

Përkujdesje & Siguri

Miresevini tek seksioni i Perkujdesje dhe Siguri per bebet tuaja ne Immenseplatform.com. Ketu do te gjeni cdo gje ju nevojitet per te pasur nje rritje sa me te mire femija juaj si termometer, furce dhenbesh, kujdesi per lekuren, kujdesi per floket, produkte per nje dush sa me te qete

Përkujdesje & Siguri

Active filters
Çmimi 9 500 Lek

Cam KIT vaske per larjen e bebave

Vaske per larjen e bebave Cam KIT
Vaskë për larjen e bebes me skelet mbajtës.
E markës Cam për fëmijë të porsalindur deri në 12 muajsh.
Me dy vende të përshtatura njëri për fëmijët 0-6 dhe tjetri për 6-12 muajsh.
Ka vend për produktet e higjenës.

Transport i Shpejtë
9 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 000 Lek

Aziamor Gnammy Karrige ushqimi per beba ngjyre jeshile

Karrige ushqimi për beba Aziamor Gnammy ngjyrë jeshile
Ofron komfort maksimal per femijen tuaj gjate momentit te ushqimit.
Nga 6-36 muaj për pesha deri në15kg.
Pastrohet lehtesisht.

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 000 Lek

Aziamor Gnammy Karrige ushqimi per beba ngjyre blu

Karrige ushqimi për beba Aziamor Gnammy ngjyrë blu
Karrige praktike dhe të lehta, ideale për ngrënie jashtë dhe brenda shtëpisë. 
Nga 6-36 muaj për femije me peshe deri në 15kg.
Pastrohet lehtesisht

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 6 000 Lek

Aziamor Gnammy Karrige ushqimi per bebe ngjyre roze

Karrige per bebe Aziamor Gnammy ngjyre roze
- ngjyre roze
- nga 6 deri në 36 muaj (15 kg);
- rregullueshme në 3 pozicione;
- tabaka praktike e lëvizshme;

Transport i Shpejtë
6 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 000 Lek

Aziamor X1 Ndenjese per makine Seggiolino ngjyre gri

Ndenjese per makine Seggiolino Aziamor X1 ngjyre gri
I rregullueshëm në 3 pozicione dhe i pajisur me rripa.
Përdorimi: 0-18 kg
Ajo ofron siguri dhe rehati per femijet tuaj

Transport i Shpejtë
12 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Aziamor X3 Ndenjese per makine ngjyre e zeze

Ndenjëse për makinë Aziamor X3 ngjyrë e zezë
Montohet ne makine permes rripit te sigurimit dhe ka peshe 15-36 kg
Copat mund të hiqen dhe të lahen lehtesisht.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Foppapedretti frere per hapat e pare ngjyre e kuqe

Foppapedretti frerë për hapat e parë ngjyrë e kuqe
Ndihmon fëmijën në zhvillimin e aftësisë dhe koordinimin në ecje
Një mundësi e mirë për prindërit për paksimin e dhimbjeve të mesit
Fëmija fiton ndjenjën e kontrollit dhe të lirisë
Balancon me natyrshëm me duart e lira
Kaloni me tepër caste argëtimi me fëmijët

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Foppapedretti frere per hapat e pare ngjyre blu

Foppapedretti frerë për hapat e parë ngjyrë blu
I përshtatshem për fëmijët e moshave 6-14 muajsh dhe me peshë deri në 13 kg
Ndihmon fëmijën në zhvillimin e aftësisë dhe koordinimin në ecje
Një mundësi e mirë për prindërit për paksimin e dhimbjeve të mesit
Fëmija fiton ndjenjën e kontrollit dhe të lirisë
Balancon me natyrshëm me duart e lira
Kaloni me tepër caste argëtimi me fëmijët

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 9 500 Lek

Girello CAM B Rrethore ne forme makine

Rrethore Girello CAM B në formë makine
Rrethore Girello CAM B në formë makine v252 / b me sistemin anti-rënie nga shkallët dhe bazën me gome anti-rreshqitje, e rregullueshme në 3 lartësi, lojë të lëvizshme me aktivitete kreative

Transport i Shpejtë
9 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 7 500 Lek

Rrethore Girello CAM E

Rrethore Girello CAM E

Transport i Shpejtë
7 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 950 Lek

HEMANI LOCION BIMOR HIDRATUES PER BEBE 235ml

Locion bimor hidratues me ekstrakt aloe vera per bebe nga marka Hemani
Eshte formuluar posacerisht per te siguruar zbutjen dhe hidratimin e lekures se foshnjes tuaj

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje