Na ndiqni në Facebook

Veshje per femije

Miresevini ne seksionin e veshje per femije ne Immenseplatform ku ju do te gjeni cdo veshje qe po kerkoni si paliceta per bebe, kominoshe, kostume sportive, funde per vajza, fustane per vajza, kapuce, shall, doreza te ngrohta, bluze me menge te shkurtra, pupa me nje cilesi shume te mire dhe cmime te uleta

Veshje per femije

Active filters
Fustan vishnje Babyvip
  • Çmim i zbritur
Çmimi i rregullt 3 700 Lek -4% Çmimi 3 552 Lek

Fustan per vajza ngjyre vishnje Babyvip

Fustan ngjyre vishnje Babyvip

Transport i Shpejtë
3 552 Lek -4% 3 700 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 800 Lek

Fustan ngjyre blu Babyvip

Fustan ngjyrë blu Babyvip
Një fustan shumë i bukur me një super cilësi për vogëlushet tuaja.

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje