Na ndiqni në Facebook

Karikues dhe Fisha

Immenseplatform.com: tek ky seksion ju do te gjeni fisha karikimi, karikues telefonash, karikues qe vendosen ne mur. Ketu do te gjeni nje cilesi te mire dhe cmime te uleta. Immenseplatform gjendet prane jush me nje game te gjere produktesh per t'iu plotesuar klienteve nevojat

Karikues dhe Fisha

Active filters
Çmimi 1 850 Lek

Karikues wireless për Android dhe Iphone

Karikues Wireless për Android dhe Iphone
Përshtatet me këto modele:
-iPhone 8 / 8Plus, iPhone X.
-Galaxy Note8, S7 / S7 Edge, Galaxy S6 / S6 Edge, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus
-Nexus 7 Gen 2 / Nexus 4 / Nexus 5 / Nexus 6
.


Transport i Shpejtë
1 850 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Mp3,Bluetooth Wireless per makine

Karikues wireless per makinen tuaj
2 dalje USB prej 5V / 1A 
Modeli Q9 
E përshtatshme për tju përgjigjur telefonatave
Teknologjia e anulimit të zhurmës (CVC) të një telefonate.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Karikues per Smartphone Xperia
  • Çmim i zbritur
Çmimi i rregullt 800 Lek -10% Çmimi 720 Lek

Karikues per Smartphone Sony Xperia

Karikues per Smartphone XperiaPajisje karikuese Sony DK39, është pajisje e cila mundëson ri-karikim e pajisjes Xperisa ,Z1,Z2,Z3. Është një aksesor i cili do ti jepte një pamje fantastike tavolinës tuaj, gjithashtu duke mos marrë hapësirë të madhe.

Transport i Shpejtë
720 Lek -10% 800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje