Filtro sipas

Kategoritë

Kategoritë

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Gjendja

Gjendja

Pesha

Pesha

Çmimi

Çmimi

Ngjyra

Ngjyra

Zgjidh numrin e Kembes

Zgjidh numrin e Kembes

Masa Veshjes

Masa Veshjes

Na ndiqni në Facebook

Kategorite

Kategorite

Active filters
Klarinetë studimi
  • Në aksion!
Çmimi 27 500 Lek

Klarinete studimi SCLAS-10

Marka : Soundsation
Modeli : SCL-10 (Gjysem bohem )

Transport i Shpejtë
27 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Buffet Klarinete B12
  • Në aksion!
Çmimi 63 000 Lek

Buffet Klarinete B12

Marka : Buffet Model : B12

Transport i Shpejtë
63 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Grandstream Telefoni IP
  • Në aksion!
Çmimi 7 600 Lek

Grandstream Telefoni IP

Grandstream Telefoni IP 
Telefoni IP Standart I Grandstream i cili këshillohet për përdorime në biznese të vogla dhe të mesme.
2–porta POE RJ45 10/100 Mbps
HD Audio

Transport i Shpejtë
7 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Android IP Phone
  • Në aksion!
Çmimi 45 000 Lek

Telefon IP me sistem Android Grandstream

Telefoni IP me sistem Android Grandstream ekran LCD 7 "
Ekziston versioni i Android 4.2 dhe ofron qasje te plote ne Google Play Store
Kamera CMOS
7 inç (1024x600) ekran me prekje

Transport i Shpejtë
45 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 56 000 Lek

Proel Amplifikator HPX1200

Me kombinimin e fazave të fuqishme te prodhimit ne klasen AB dhe nje furnizim te besueshem me energji switching, HPX1200 mund te jape 1200 watt total me ngarkese 2 ohm duke e bere ate nje burim shume te pershtatshem te fuqisë edhe nga me te kerkuara te perforcimit te zerit

Transport i Shpejtë
56 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 64 000 Lek

ORLA Piano digjitale Stage Starter

Piano Digitale ORLA Stage Starter 
Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua per te permbushur nevojat e atyre qe po ndjekin per here te pare muziken me 16 tinguj.

Transport i Shpejtë
64 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 19 000 Lek

MEDELI Tastiere 5-Oktave M5

TASTIERE MEDELI 5-OKTAVE M5
Permasat: 940 x 356 x 136 mm
Pesha: 3.75k

Transport i Shpejtë
19 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 68 000 Lek

Soundsation Bateri (xhez) elektronik REALKIT-ONE

Realkit One eshte nje drumset elektronik i gjenerates se fundit te dizajnuar per bateristin i cili deshiron te afrohet me shume me studimin e instrumenti

Transport i Shpejtë
68 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Suport boksi muri Proel KP565
  • Vetëm online
Çmimi 3 300 Lek

Proel Suport muri per bokse KP565

Suport boksi muri Proel KP565
Gjeresia: 124 mm
Lartesia: 250 mm
Thellesia: 280 mm
Pesha: 2,1 Kg

Transport i Shpejtë
3 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 21 046 Lek

HP Elite 8100 SFF i5 + Monitor 19 inch

HP Elite 8100 SFF i5 + Monitor 19 inch
CPU : Intel Core i5 650 / 3.2 GHz
RAM : 4 GB DDR3 ( 8GB RAM + 20 euro) 
HDD : 500 GB SATA 7200 rpm

Transport i Shpejtë
21 046 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Set Karaoke
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 10 000 Lek

Set Karaoke

Set Për Karaoke

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Busull Antike
  • Vetëm online
  • Në aksion!
Çmimi 6 500 Lek

Busull Antike

Busull Profesionale 

Transport i Shpejtë
6 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 900 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 600 Lek

Forma Metalike per Veze

Jepini formes vezes suaj me format metalike.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 700 Lek

Qeruese Peshku

Qeruese Luspash peshku me thike.
Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: There are not enough products in stock
Kamera e Fshehte wifi / Mini camera wifi
  • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kamera e Fshehtë wifi

Kamera e Fshehtë wifi 

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 1 850 Lek

Karikues wireless për Android dhe Iphone

Karikues Wireless për Android dhe Iphone
Përshtatet me këto modele:
-iPhone 8 / 8Plus, iPhone X.
-Galaxy Note8, S7 / S7 Edge, Galaxy S6 / S6 Edge, Galaxy S8, Galaxy S8 Plus
-Nexus 7 Gen 2 / Nexus 4 / Nexus 5 / Nexus 6
.


Transport i Shpejtë
1 850 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje