Lista e produkteve sipas markës Synapse ATS

Synapse ATS is an IT Service, Solution and Education Provider Company that helps customers to plan, design, implement, maintain and operate their IT infrastructure. Our offering includes consultancy, outsource services, integration, education, managed and hosted services.

Çmimi 2 700 Lek

300Mbps wireless N range extender

E1 Plus Netis
300Mbps 
Wireless Router Mode-Krijon nje rrjet te menjëhershem privat pa tel dhe shperndan internetin në shume pajisje Wi-Fi

Transport i Shpejtë
2 700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 400 Lek

Adaptor Wireless

Wireless Adapter

Transport i Shpejtë
1 400 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Akses Point AP AC Lite
  • Në aksion!
Çmimi 13 900 Lek

Akses Point AP AC Lite

Akses Point AP AC Lite
Mjedisi: Brenda
Shpejtësia 2,4 GHz: 300Mbps
Shpejtësia 5 GHz: 867 Mbps

Transport i Shpejtë
13 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 17 900 Lek

Akses Point AP AC LR

Akses Point - Marka Ubiquiti Network802.11ac Dual Radio Access Point
Ne nje dizajn te rafinuar eshte ideal per vendosjen e rrjetave wirless me performance te larte
Operon ne 2-banda 2.4 & 5 Ghz
Shpejtesia e transmetimit Wifi 1167 Mbps

Transport i Shpejtë
17 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point Grandstream
  • Në aksion!
Çmimi 15 900 Lek

Akses Point Grandstream

Akses Point GrandstreamWireless me 1.27Gbps dhe (2) porta fikse Gigabti
Wireless me 1.27Gbps dhe (2) porta fikse Gigabti
Dual band 2x2: 2 MU-MIMO me teknologji formimi rreze
Suport  802.3af Power-over-Ethernet (PoE)
Gama e mbulimit deri ne 165 metra

Transport i Shpejtë
15 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Akses Point AP AC M
  • Në aksion!
Çmimi 17 300 Lek

AP AC Akses Point M

Akses Point Nga Ubiquiti i dizenjuar per ambiente te jashtme
Permasat: 353 x 46 x 34.4 mm (13.9 x 1.81 x 1.35 ")
Pesha: 152 g (5,36 oz) me antenat

Transport i Shpejtë
17 300 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Audio Konferenc Android
  • Në aksion!
Çmimi 55 400 Lek

Audio Konference me sistem android

Audio Conferenc me sistem Android Grandstream ekran LCD 4.3 " me touch
6 rreshta, 6 llogari SIP, konferenca me zë 7-mënyrë
Ekziston Android 4.4 dhe ofron akses të plotë në dyqanin e Luaj me Google dhe në të gjitha aplikacionet Android, të tilla si Skype, Google Hangouts dhe të tjera

Transport i Shpejtë
55 400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 600 Lek

Bateri Duracell

Micro AAA 1,5V *Duracell* Simply - 8er Pack
Paketimi perfshin 8 bateri ne forme cilindrike
Te pakarikueshme
Perdoren per pajisjet elektronike te cilave u nevojiten bateri dhe jo vetem

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 41 900 Lek

Central Telefonik

Central Telefonik
UCM6202 dhe UCM6204 suporton deri në 500 përdorues dhe 30/45 thirrje ne harmoni, UCM6208 suporton deri në 800 perdorues dhe 100 thirrje ne harmoni
Auto Discovery dhe Konfigurimi Zero i Endpointeve Grandstream SIP
Per telefona IP
Suporton çdo endpoint video SIP që përdor codecs H.264, H.263 ose H.263 +

Transport i Shpejtë
41 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 600 Lek

Domme Kamera 2 Mpx

Kamer 2 Mpx Domme
Rezolucioni 1920 X 1080
Lente 2.8mm fikse F2.0
Kend shikimi 106° IR 30m
Smart IR

Transport i Shpejtë
3 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 11 000 Lek

DVR 4 kanale Full HD

DVR per Kamera Analoge 4 Kanale
Suporton HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP deri në 6MP inpute video Max 4 + 2 kanale IP kamera
Max 48 Mbps
Nderfaqja hyrese e brezit te hyrjes 1 HDMI, 1 VGA
Rezolucioni Full HD Multi-Screen Display 1/4/6/9/16

Transport i Shpejtë
11 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 800 Lek

Fiber Pigtail

12 pigtail SC Single Mode 1 metroshe -12SM-SCU-CP-1M- PVC

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 79 000 Lek

Flir pakete kamerash sigurie

Bundle Analoge FLIR Full HD
Pikat kryesore të produktit
Regjistroni nga dhe menaxhoni deri në 4 kamera 1080p

Transport i Shpejtë
79 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Grandstream Telefoni IP
  • Në aksion!
Çmimi 7 600 Lek

Grandstream Telefoni IP

Grandstream Telefoni IP 
Telefoni IP Standart I Grandstream i cili këshillohet për përdorime në biznese të vogla dhe të mesme.
2–porta POE RJ45 10/100 Mbps
HD Audio

Transport i Shpejtë
7 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 690 Lek

Havi

HAVI - Synergy 21 Tools Lötkolben 60W 133788

Transport i Shpejtë
690 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kamer Wireless
  • Në aksion!
Çmimi 9 000 Lek

IP kamer wireless

IP Camera Wireless
Rezolucioni 2 Mpx IP Camera Wireless
Suporton karte memorie deri ne 128 GB per regjistrim.

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 150 Lek

Kabell RJ45 2m

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 2m schwarz, CAT5e
Perdorimi Kablloja e rrjetit
Gjatesia e kabllit: 2 metra
Lloji :Rrjeti

Transport i Shpejtë
150 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 180 Lek

Kabell RJ45 3 metra

Patchkabel RJ45 FTP(F/UTP) 3m schwarz, CAT5e, Synergy 21,
Gjatesia e kabllit 3 metra
Performance standarte rrjeti
Ngjyra e bardhe

Transport i Shpejtë
180 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 100 Lek

Kabell rrjeti 1m

Kabell rrjeti RJ45 FTP(F/UTP) 1,0m 
Perdorimi: Kablloja e rrjetit
Lloji i produktit RJ45 Patch kabell

Transport i Shpejtë
100 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet12U
  • Në aksion!
Çmimi 11 000 Lek

Kabinet 12U

Kabinet 12 Unit Wall Mount
Madhesia: 12 Unit
Dimensionet:  W=540 mm D=400 mm

Transport i Shpejtë
11 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet9U
  • Në aksion!
Çmimi 9 000 Lek

Kabinet 9U

Kabinet Wall Mount 9U
Madhesia: 9 Unit 
W=540 mm 
D=400 mm 

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kabinet7U
  • Në aksion!
Çmimi 8 000 Lek

Kabinet7U

Kabinet 7U
07U 19 "" Soho Rack 19 "7U 
W = 540 mm D = 400 mm

Transport i Shpejtë
8 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 370 Lek

Kabull fibre

SM-LCU-SCU-SX-FS- 1M-PVC
Kabull fibre
1 Metroshe

Transport i Shpejtë
370 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Kacavida 45 ne 1
  • Në aksion!
Çmimi 1 000 Lek

Kacavida 45 ne 1

Set Kacavida 45 ne 1 me koka te ndryshmePerfshin ne total 45 koka (-), (+) dhe yllZgjatues trupi për kaçavid
Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 790 Lek

Kamer Mini Domme 2 Mpx

Kamer Domme 2 mpx Ir 20 metra
Rezolucioni 1920 X 1080
Max 30fps
Lente 3.6mm fikse F1.85
Kënd shikimi 89.9° IR 20m

Transport i Shpejtë
2 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje