Lista e produkteve sipas markës Phoneshop Kanani

Çmimi 18 000 Lek

Apple iPhone SE

Apple iPhone SE
640x1136 pixels
2GB RAM
Apple A9
1624mAh
Li-Po
Gjendja: i përdorur 10/10

Transport i Shpejtë
18 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh
  • Çmim i zbritur
Çmimi i rregullt 3 500 Lek -7% Çmimi 3 255 Lek

Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh

Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh
Power Bank Wireless 1000mAh
Input: Mikro: 5V --- 2.0A (Max)
Prodhimi i Ngarkimit me Pa tel: 5V / 1.0A
Output1: 5V --- 1.0A Max
Output2: 5V --- 2.1A Max

Transport i Shpejtë
3 255 Lek -7% 3 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Bateri Iphone 6/6s

Bateri iPhone 6/6s
Pjese e nderrimit te cilesise se larte
Testuar me pare per performancen e plote

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 800 Lek

Boks me Bluetooth Mini Speaker

Boks me Bluetooth Mini Speaker
Madhesia: 5.8 * 5.8 * 6cm
Materiali: ABS + PC
Kapaciteti i baterise: 300mAh

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 22 000 Lek

iPhone 6

iPhone 6
Rezolucioni 750x1334
Kamera 8 MP
RAM 1 GB
Bateria 1810mAh
Storage 16 GB
Gjendja: i përdorur 10/10

Transport i Shpejtë
22 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 40 000 Lek

iPhone 7

iPhone 7
Ngjyra: gold,silver
Kamera: 12 MP 
RAM 2 GB
32 Storage

Transport i Shpejtë
40 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 54 000 Lek

iPhone 7+

iPhone 7+
Kamera 12MP
Rezolucion 1080 x 1920
Bateri 2900 mAh
Ngyrë e zezë
Gjendja: i përdorur 10/10

Transport i Shpejtë
54 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 60 000 Lek

iPhone 8

iPhone 8
Kamera 12 MP
RAM 2 GB
Bateria 1821mAh
Storage 64 GB
Gjendja: i përdorur 10/10

Transport i Shpejtë
60 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Karikues me fish me drite Led per Iphone X

Karikues me fish me drite Led per Iphone X
Tipari 1: Ngarkimi i shpejtë 
Tipar 2: Fuqia 15W
Tipar 3: Ngarkimi dhe sinkronizimi
Tipar 4: Suport për iOS

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Karikues per makine 3.0

Karikues per makine 3.0
Ngarkoni pajisjet deri ne 4 here me te shpejte me Quick Charge 3.0
Teknologjia Adaptive Charging AiPower ngarkon ne menyre efikase te gjitha pajisjet me USB 5V
Pesha: 12g/0.43oz
Numri Modeli: CC-T13

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Karikues per Samsung dhe Android origjinal 3.0 PowerFull

Karikues per Samsung dhe Android Origjinal 3.0
Ngarkimi aktual: 2100mA
Madhësia: 19*15*12.5mm
Output: 5V/3A, 9V/2A, 12/1.5A
Input: AC 100V-240V (50-60Hz) 0.35A
Lloji i materialit: ABS + PC case
I Lehtë dhe i përshtatshëm për t\'u përdorur.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Kufje per iphone origjinale

Kufje per Iphone Origjinale
Modeli i pershtatshem per Apple iPhone X
Karakteristikat: Rezistent ndaj ujit, prova djerse, kontrollet e playback, kontrollin e volumit
Ngjyra: e bardhe

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 600 Lek

Kufje Samsung S7

Kufje Samsung S7
Rezistenca e plote: 32ohm
Frekuenca: 20Hz - 20KHz
Ndjeshmeria: 101.5dB/mW (at 1KHz)
Kontrolli: 3 butona (play/pause, volume up, volume down)
Mikrofon: Suportohet
E Pershtatshme Me:
Samsung Galaxy Note7/S7/S7 Edge/Note5
Telefona te tjere Samsung
Pajisje te tjera qe mundesojne lidhje 3.5mm

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Mp3,Bluetooth Wireless per makine

Karikues wireless per makinen tuaj
2 dalje USB prej 5V / 1A 
Modeli Q9 
E përshtatshme për tju përgjigjur telefonatave
Teknologjia e anulimit të zhurmës (CVC) të një telefonate.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Power Bank 10000mAh per Smartphone

Power Bank 10000mAh për Smartphone
Ngjyrat: ngjyre gold , dhe roze
Input: 5V / 2A
Madhësia: 141.5 60.5 21.4 mm

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Power Bank 5000mAh per Smartphone

Power Bank 5000mAh per Smartphone
Kapaciteti i baterisë (mAh): 4001-5000
Ngjyra: e Bardhë
Madhësia e produktit (L x H x H): 7,40 x 5,20 x 1,80 cm / 2,91 x 2,05 x 0,71 inç
Dizajni i posaçëm, treguesi i baterisë inteligjente për të mbrojtur sytë

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 18 000 Lek

Samsung J2 (2018)

J2 (2018)
Ram: 2 GB  
Rezolucioni :540 x 960 pixels, 16:9 ratio (~220 ppi density)
Brand: Samsung
Display : 5.0 inches, 68.9 cm2 (~66.3% screen-to-body ratio)
Memorje:I16 GB, 2 GB RAM
Kamera:8 MP, AF, f/2.2
Bateria:Removable Li-Ion 2600 mAh

Transport i Shpejtë
18 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 500 Lek

Samsung J2 core

Samsung J2 core
Rezolucioni 540x960
Kamera 8 MP
RAM 1 GB
Bateria 2600mAh
Storage 8 GB

Transport i Shpejtë
12 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 42 000 Lek

Samsung S8 (i përdorur)

Samsung S8
Kamera: 12 MP, f/1.7, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, OIS, dual pixel PDAF Features LED flash, auto-HDR, panorama
Kamera perpara : 8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF
RAM:4GB
Bateria: 3000mAh

Transport i Shpejtë
42 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch
Smart watchi me I kerkuar dhe me cilesor, me super parametra.
 Madhesia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
 Pesha: 78g
 Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
 Bateria: 380mAh bateri, kapacitet te larte

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 000 Lek

Smartphone Doogee x11

Doogee x11
Memorie (RAM): 1GB, 533 MHz
Internal Storage (ROM): 8GB
Kamera 5 MP

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 10 000 Lek

Smartphone Doogee x55

Doogee x55
Memorie (RAM): 1GB, 533MHz
Internal Storage (ROM): 16GB
Kamera 8 MP

Transport i Shpejtë
10 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 11 000 Lek

Smartphone Doogee x60

Doogee x60
Madhësia e ekranit 5.5 "
RAM 1 Gb
ROM 8 GB
Kapaciteti i baterisë 3300 mAh
Dimensionet 152,4 x 74,3 x 10,2 mm
Procesor audio Integruar

Transport i Shpejtë
11 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 13 000 Lek

Smartphone Doogee x60L

Doogee x60L
Madhësia e ekranit 5.5 "
RAM 2 Gb
ROM 16 GB
Kapaciteti i baterisë 3300 mAh

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 13 000 Lek

Smartphone Doogee x70

Dooge x70
Memoria (RAM): 2GB, 533 MHz
Storage (ROM):Kamera 8MP

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 13 000 Lek

Smartphone Doogee x80

Doogee x80
Memorie (RAM): 1GB, 533 MHz
Memoria e brendshme (ROM): 16GB
Kamera 8 MP

Transport i Shpejtë
13 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 5 600 Lek

Smartphone LG P715

LG P715
Emri/Modeli :LG Optimus L7 II Dual P715
Procesori : Dual-core 1.0 GHz Cortex-A5
Ram: 768MB
Rezolucioni :480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~217 ppi density)
Brand: LG
Memorja: 4 GB, 768 MB RAM
Kamera: 8 megapixel me LED flash
Bateria :Removable Li-Ion 2460 mAh battery

Transport i Shpejtë
5 600 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 19 000 Lek

Smartphone Samsung J5 2017

J5 2017
Rezolucioni 720x1280
Kamera 13 MP
RAM 3 GB
Bateria 3000mAh
Storage 16 GB

Transport i Shpejtë
19 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Usb Mp3 per makine

Usb Mp3 per Makine
Funksioni 1: Bluetooth Car Kit
Funksioni 2: Ngarkesa e dyfishte e USB
Funksioni 3: Radio transmetues FM
Suporton karten TF / Micro SD, disk U

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje