Na ndiqni në Facebook

Kujdesi Personal

Kujdesi Personal

Active filters
Çmimi 3 500 Lek

Ilac Popullor per Aknet

Ilac Popullor per Aknet 100% bimor
Mjekon reniene e flokeve,djegjet ne lekure,aknet dhe disa lloje te ndryshme te semundjeve ne lekure.

Transport i Shpejtë
3 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 800 Lek

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE PER REDUKTIMIN E KOLISTEROLIT 1L

HEMANI VAJ I FARES SE ZEZE 1L
Forcon zemren
Redukton kolesterolin ne gjak
Forcon sistemin imunitar 
Shkaterron qelizat kanceroze
Trajton anemine
Lufton alergjite 
Rigjeneron lekuren
Përmireson sistemin riprodhues dhe sistemin tretes
Rigjeneron melcine

Transport i Shpejtë
4 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 800 Lek

HEMANI BB+CC KREM MBROJTES ME SPF 50

Efektet: 
• Mbulon si make-up skuqjet, njollat dhe shenjat ne lekure
• Minimizon rrudhat
• Hidraton lekuren brenda 24 oreve

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 900 Lek

Korrigjues Shpine

Korrigjues shpine 

Transport i Shpejtë
1 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

DSP Depilator 8/1 modeli E8001

DEPILATOR DSP 8/1 E8001
Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj. 5 ne 1

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 650 Lek

HEMANI SHAMPO BIMORE KUNDER RENIES DHE ZBOKTHIT

Parandalon renien e flokeve. 
Trajton zbokthin. 
Permban perberes puro natyrale.
Rigjeneron dhe rigjalleron flokun.
Rikthen shkelqimin e humbur. 
Balancon ph 5.5 ne lekure dhe skalp.

Transport i Shpejtë
1 650 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
Xheli eshte nje hidratues fantastik.
Perdoret per skalpin dhe floket.
Xheli përdoret çdo dite duke e mbajtur lekuren te re, rrezatuese dhe te qete

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

DSP Depilator dhe Masazhator modeli E8003

Depilator dhe Masazhator DSP E8003
Mund te perdoret ne zonen e bikinit,kraheve, duarve dhe kembeve duke hequr qimet me rrenje dhe pa acaruar lekuren.
Me 5 koka te ndryshme dhe bateri te rikarikueshme
Kyprodukt me nje paketim elegant eshte i pershtatshem edhe per dhurata

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Vaji PN Organik i Farave te Kungullit 125 ml

Eshtë preparat 100% natyral, i cili ekstraktohet nga farat e kungullit sipas metodave teknike më të mira, ekstraktohet në gjendje të ftohtë për të ruajtur strukturën kimike dhe për të pasur efektshmëri maksimale në përdorimin e tij mjekësor. Farat e kungullit përmbajnë acide të ngopura yndyrore të ngopura dhe jo të ngopura, si dhe substanca antioksidante.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 990 Lek

DSP Depilator modeli 5/1 E8006

Depilator DSP 5/1 E8006
Depilator per trupin 5 ne 1 i markes DSP , model E80006 per kembet dhe trupin, per nje lekure sa me te paster dhe te bute.
Nje depilator me brisqe
Me tre koka levizese dhe brisqe prerese qe pershtaten me siperfaqen e lekures duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne
menyre perfekte.

Transport i Shpejtë
3 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 600 Lek

PN Vaji Organik të Safronit per forcimin e sistemin qendror 30 ml

1- Vepron për forcimin e sistemit qendror nervor. 2- Mjekon sëmundjet e organit tretës, lehtëson nxjerrjen e gazrave dhe në të njëjtën kohë ndalon oreksin duke ndihmuar në mbajtjen e dietës dhe për uljen e peshës. Gjithashtu përdoret për qetësimin e dhembjeve të stomakut dhe për lagimin e krimbave të zorrëve.

Transport i Shpejtë
600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Depilator 4/1 modeli T-70017

Depilator DSP 4/1 T-70017
Per nje depilim perfekt, mbrojtje te lekures dhe kembe qe shkelqejne
Per zona intime te trupit bikini,krahe duar dhe kembe.
4 lloje kokash te ndryshme shume funksionale
Mundëson nje depilim perfekt.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 850 Lek

FLEUR'S SHAMPO BISHTKALI PER FLOKE TE GJATE 350ML

Shampo bishtkali forcon floket, stimulon zgjatjen e tyre, u jep shkelqimin dhe butesine e duhur.
Mbron floket nga rrezatimi i demshem UVB.
Shampoja perbehet nga ekstrakte te bishtit te kalit, proteina gruri, ekstrakte xhinsengu dhe vitaminë D. 

Transport i Shpejtë
850 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

PN vaj organik i fares se zeze mbrojtes natyral 125 ml

Vaj Organik i Fares se Zeze eshte pergatitur me metoden e ftohte dhe sipas kushteve te rrepta laboratorike shendetesore gjermane,me qellim qe te ruaj elementet e saj natyrale,pa ndonje ndryshim ne strukturen e saj kimike.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 900 Lek

GASUL ARGJILE MULTIFUNSIONALE PER PROBLEMET E LEKURES

Argjila Gasul perdoret per lekuren, floket, trupin dhe dobite e saj jane te jashtezakonshme. 
Gasuli

  • Largon qelizat e vdekura
  • Rrit elasticitetin e lekurës
  • Largon celulitin, trajton rrudhat
  • Minimizon poret
  • Balancon yndyrën
  • Largon aknet 
  • Balancon ngjyren e pabarabarte te lekures
Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 490 Lek

DSP Depilator dhe pedikyr 6/1

DSP Depilator dhe pedikyr 6/1
DSP 6 ne 1 mjet bukurie per depilim dhe masazh fytyres me bateri te rikarikueshme
Koke me prerje si brisk
Koka hiqet dhe mund te lahet
Dimension i produktit 50mm x 160mm

Transport i Shpejtë
3 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Paisje avulli per fytyren

DSP Paisje avulli per fytyren
Pajisje me avull per pastrimin e thelle te fytyres, qe cdokush duhet ta kete.
Pajisja ben hapjen e poreve dhe pastrimin ne thellesi te fytyres.
Fuqia: 100W
Pesha: 0.9kg

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Makineri dylli F-7004

Makineri dylli DSP F-7004
Nje pajisje shume e nevojshme per cdo femer, qe ju jep mundesine te depiloheni me dyll ne kushtet e shtepise. Ndihmon ne pjese te ndryshme te trupit.
Ka temperature konstante dhe mban dyll deri ne 2700 ml.

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 490 Lek

DSP Trimer modeli 3/1 F-40002

Trimer DSP 3/1 F-40002
Nje makine shume funksionale per meshkuj per hunde,vesh dhe vetull 
Fuqia: 220-240V 50 / 60HZ 3W
Madhesia: 20 * 15 * 3cm
Materiali: ABS & Stainless
Koha e karikimit: 8 ore

Transport i Shpejtë
1 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 990 Lek

DSP Kreher elektrik per drejtim flokesh E-100040

Kreher elektrik DSP E-100040
Voltazhi: 100-240V 
Fuqia: 50-60 w
Ndihmon per te drejtuar floket shpejt dhe vetem me nje kalim te vetem ne saje te sistemit te ngrohte te kreherit.
I paisur me nje ekran LED per te treguar temperaturen.

Transport i Shpejtë
2 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj modeli 60006

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
Nje makine profesionale per nje mjeker te dizejnuar sipas preferencave tuaj
Koke e dyfishte me prerese anesore dhe e rikarikueshme
E gjithe makina mund te lahet thjesht.
Fuqia 220 - 240 V

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 600 Lek

HEMANI FORMULE VAJORE PER ZGJATJEN E FLOKEVE

Formula vajore per zgjatjen e flokeve “Jadayl” eshte 100% natyrale me mbi 6 lloje vajrash bimore: 
vaj Mustarde, vaj Ulliri, vaj Koriandre,vaj Jatamansi, vaj Kokosi, vaj Alkamia Tinctoriat si dhe bime te tjera te dobishme per zgjatjen dhe trajtimin e flokeve. 

Transport i Shpejtë
1 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 490 Lek

DSP rroje per meshkuj modeli 60015

Makine rroje per meshkuj DSP 60015
Nje makine perfekte me koka prerese te cilat nuk irritojne lekuren
Koha e karikimit: 8 ore
Madhesia: 15.2x6.3cm
Fuqia: 3W

Transport i Shpejtë
2 490 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 990 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj modeli F-60005

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli F-60005
Koke e dyfishte dhe pllaka titani
Brisk ultra-holle me saktesi per rruajtjen e mjekrës 
Dimension: 145mm * 58mm

Transport i Shpejtë
1 990 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 290 Lek

DSP Makine rroje per meshkuj model 60012

Makine rroje DSP 60012
Dimensionet e produktit : 62mm x 155 mm
Fuqia: 3W
Manual 1x Udhezim
Me nje dizajn i cili mund te pastrohet lehtesisht

Transport i Shpejtë
2 290 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 790 Lek

DSP Makine qethje per meshkuj model F-90037

Makine qethje per meshkuj e markes DSP model F-90037
Kjo makine me nje material cilesor prej inoksi ju ndihmon te stiloni mjekren tuaj siaps preferencave ne menyre te shpejte dhe te efikase
Me nje motor te fuqishem dhe krehera te ndryshem

Transport i Shpejtë
2 790 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje