Filtro sipas

Na ndiqni në Facebook

Higjena e bebit

Ne kete kategori do te gjeni te gjithe paisjet per kujdesin e higjenes se bebit tuaj. Ne Immenseplatformdo te gjeni nje shumellojshmeri produktesh per kujdesin dhe higjenen e bebit tuaj.

Higjena e bebit

Active filters
Çmimi 2 000 Lek

Uturak Aziamor ngjyre roze

Uturak Aziamor ngjyre roze ne forme lope me nje vend ergonomik qe garanton rehati maksimale per femijen
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. 
Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre jeshile Aziamor

Uturak Aziamor ngjyre jeshile me nje vend ergonomik qe siguron rehati maksimale per bebin.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre roze Aziamor

Uturak ngjyre roze Aziamor ne forme rose qe i siguron femijes shume rehati
Uturak me formë Rose me një vend ergonomik që garanton rehati maksimale për fëmijën. Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. Është e pajisur me rrota për të lehtësuar lëvizjen.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak Aziamor ngjyre jeshile

Uturak Aziamor ngjyre jeshile ne forme lope me nje vend ergonomik

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Uturak ngjyre jeshile per bebe Aziamor

Uturak ngjyre jeshile Aziamor ne formen e nje rose eshte nje argetim i bukur me nje vend ergonomik dhe te rehatshem

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Aziamor Uturak ngjyre roze

Uturak Aziamor ngjyrë rozë me forme qenusheje me nje vend ergonomik qe garanton rehati maksimale per femijen.
Pastrohet lehtësisht, e pajisur me dritë dhe tingujn. 

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 950 Lek

HEMANI LOCION BIMOR HIDRATUES PER BEBE 235ml

Locion bimor hidratues me ekstrakt aloe vera per bebe nga marka Hemani
Eshte formuluar posacerisht per te siguruar zbutjen dhe hidratimin e lekures se foshnjes tuaj

Transport i Shpejtë
950 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje