Na ndiqni në Facebook

Piano dhe aksesore

Ketu do te gjeni gjithcka per pianon dhe aksesoret e saj.

Piano dhe aksesore

Active filters
Çmimi 64 000 Lek

ORLA Piano digjitale Stage Starter

Piano Digitale ORLA Stage Starter 
Piano dixhitale ORLA Stage STARTER u krijua per te permbushur nevojat e atyre qe po ndjekin per here te pare muziken me 16 tinguj.

Transport i Shpejtë
64 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 75 000 Lek

ORLA Stage Studio Piano digjitale ngjyre e zeze

Piano Digitale ORLA Stage Studio e zezë
Ajo perfshin instrumente per muzikante plotesisht te arsimuar dhe per te rinjte te cilet po fillojne vetem udhetimin e tyre magjepses ne boten e pianos.

Transport i Shpejtë
75 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano digjitale CDP101

Piano Digitale ORLA CDP101 e Bardhe
Piano e nisur nga kompania  italiane ORLA është konceptualisht e bazuar në modelin popullor CDP 10, por ka pasur një përmirësim të ndjeshëm në veçanti të shpejtësisë së tastierës dhe sistemit të brendshëm të zërit. 

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano Digjitale CDP101

Piano Digitale ORLA CDP101 BLACK
Polifoni: 64 Nota Maks
Tinguj: 16 Tinguj me modalitetin Single / Split / Layer

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 88 000 Lek

ORLA Piano digjitale CDP101 ROSEWOOD

Piano Digitale ORLA CDP101 ROSEWOOD
Amplifikimi: 2x 15W
Permasat: 136 x 44 x 86 cm
Pesha: 45kg

Transport i Shpejtë
88 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 12 500 Lek

Proel Stol Piano (lekure e bardhe)

Stol Piano Proel (lekure e bardhe) modeli PB85SSWWH
Lartesia minimale: 495 mm
Lartesia maksimale: 575 mm
Pesha: 7,80 kg

Transport i Shpejtë
12 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje