Na ndiqni në Facebook

Femra

Miresevini tek kategoria dedikuar femrave. Ketu do te gjeni gjithcka qe femrat kerkojne si aksesore per femra, funde &fustane, xhinse & pantollona, kepuce, kostume sportive, bluze & kemisha, canta & portofola me cilesi te mire dhe cmime te uleta

Femra

Active filters
Çmimi 1 350 Lek

OH SO FLAWLESS BB KREM ME SPF 30

BB KREM ME SPF 30
-Hidraton lekuren brenda 24h
-Mbron nga rrezet e demshme te diellit 
-Mbulon shenjat e njollat e fytyres 
-Minimizon rrudhat 

Transport i Shpejtë
1 350 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Yje per Dekorim
  • Çmim i zbritur
Çmimi i rregullt 900 Lek -5% Çmimi 855 Lek
5 Review(s) 

Yje per Dekorim

Yje me fosfor. 

Transport i Shpejtë
855 Lek -5% 900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 380 Lek

SET DHURATE ME MAKADAMIA

Set dhurate e mbushur me produkte bimoe per kujdesin tuaj personal
Transport i Shpejtë
4 380 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje