Na ndiqni në Facebook

Pije Alkoolike

Ketu do te gjeni shumellojshmeri pijesh alkoolike.

Pije Alkoolike

Active filters
Çmimi 3 800 Lek

Barolo Marne Forti Toso

Karakterizohet nga: ngjyra e kuqe, aroma komplekse dhe aromë e plotë.

Transport i Shpejtë
3 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 4 500 Lek

Il Teo Primitiva di Manduria

Verë e kuqe, e plotë,  e butë dhe harmonike, e balancuar dhe e perziere  mirë, me lëkundjet e manave të planifikuara dhe me aromë. 

Transport i Shpejtë
4 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 800 Lek

Donnaluce Poggio le Volpi

"Donnaluce" e Poggio le Volpi është një verë e bardhë e përgatitur nga rrushi lokal, i korrur vonë.

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 500 Lek

Primitivo di Manduria doc Torrevento

 Një verë e kuqe që nga viti nga viti 1913 
Kohëzgjatja e fermentimit
 12 muaj në kantinë

Transport i Shpejtë
2 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 500 Lek

Susumaniello Masca del Tacco

Nga rrushi i kuq 100% Susumaniello, është e kuqe me ngjyrë vjollce.

Transport i Shpejtë
2 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Moreccio 2016 Bolgheri

Moreccio,një verë intensive dhe njëkohësisht e  lehtë për t\'u pirë.

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 900 Lek

Pinot Grigio 2017

PINOT GRIGIO 2017
Verë e prodhuar nga rrushi Pinot Grigio, ngjyrë të verdhë.

Transport i Shpejtë
900 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje